Bogdan Novac, noul primar al orașului Breaza

Bogdan Novac, noul primar al orașului Breaza

Vă mulțumesc din suflet tuturor pentru susținere, pentru implicare, pentru toate gândurile dumneavoastră frumoase, pentru energia pe care mi-ați oferit-o și pentru încrederea pe care mi-ați acordat-o!

Mulțumesc tuturor pentru prezentarea la vot! Este o mare onoare pentru mine, dar și o mare responsabilitate! Sunt extrem de bucuros să constat dorința atât de mare a noastră, a brezenilor, pentru schimbarea în bine a orașului nostru! O să fac tot posibilul ca orașul nostru să ajungă acolo unde ni-l dorim cu toții, acolo unde merită să fie și nu voi dezamăgi pe niciunul dintre dumneavoastră! Trebuie să fim uniți, să ne implicăm activ în viața comunității noastre și să privim cu toții doar binele orașului nostru!

Mulțumiri și felicitări excepționalei echipe din filiala Breaza și noilor consilieri locali din partea USR. Împreună schimbăm Breaza, împreună schimbăm Prahova și doar împreună vom reuși! “